Magiczny kwadrat
z 16 liter (2)

Opracował: Admin
Opublikowano: 13.03.2016

Magiczny kwadrat z 16 liter. Pierwszy wyraz w pionie i poziomie to „PIKA”. Dopisz następne wyrazy – takie same poziomo i pionowo.
W kwadracie 4 × 4 często pasują różne wyrazy. Gdy ułożysz ten kwadrat „po swojemu”, będziesz miał satysfakcję, ale postaraj się jeszcze odgadnąć, które wyrazy do stworzenia magicznego kwadratu wykorzystał autor.
Kliknij lewe górne pole diagramu, aby rozpocząć. W okienku dialogowym wpisz odpowiedź. Nie trzeba, każdorazowo klikać w przyciski zatwierdź czy sprawdź, co powoduje zamknięcie okienka dialogowego, żeby zatwierdzić odpowiedź i kontynuować wystarczy kliknąć inne pole diagramu.

Ta interaktywna krzyżówka wymaga JavaScript i jak najnowszej przeglądarki internetowej, np. Internet Explorer 8 lub nowszy, Mozilla, Firefox, Safari lub Opera. Jeśli masz wyłączone skrypty na stronie internetowej, należy ponownie je włączyć i odświeżyć stronę. Jeśli ta strona jest zapisywana na komputerze, być może trzeba kliknąć żółty pasek informacyjny na górze strony, aby umożliwić załadowanie.

Na naszych stronach wykorzystujemy ciasteczka (cookies).   Dowiedz się więcej   OK